NL USD

Winkelvoorkeuren

Taal en valuta

NL · USD
50% shipping: US$199+
BunnyDrop lolita
Chinees Lolita-merkLolitaFetch
BunnyDrop lolita logo

Merkprofiel

BunnyDrop lolita

Ook geregistreerd als BunnyDrop白兔糖lolita洋装

BunnyDrop lolita is documented as a Chinese Sweet and Doll Lolita label focused on Dresses. Representative catalogue records include 玻璃人偶 and 少女莓烦恼. The preserved archive contains 2 documented entries.

Herkomst
China
Bekend om
Sweet · Doll
Type
Dresses
Oorspronkelijke naam
BunnyDrop白兔糖lolita洋装
Alternatieve namen
BunnyDrop白兔糖lolita洋装
Status
Archiefvermelding
00

BunnyDrop lolita: korte antwoorden

Beknopte antwoorden voor lezers, zoekmachines en AI-ontdekkingssystemen. De informatie is beperkt tot het gecontroleerde LolitaFetch-record.

Wat is BunnyDrop lolita?

BunnyDrop lolita is recorded in the Chinese Lolita directory with a catalogue covering Dresses. Het merk is ook geregistreerd als BunnyDrop白兔糖lolita洋装.

Is BunnyDrop lolita een Lolita-merk van Taobao?

‘Taobao-merk’ is een gangbare zoekterm voor onafhankelijke Chinese Lolita-labels, maar beschrijft een marktplaats en geen ontwerpstijl. Deze pagina identificeert BunnyDrop lolita aan de hand van gecontroleerde merk- en catalogusrecords.

Om welke stijl staat BunnyDrop lolita bekend?

In het huidige LolitaFetch-record valt BunnyDrop lolita onder Sweet · Doll. Deze classificatie beschrijft de gedocumenteerde catalogus en omvat mogelijk niet elke uitgave. Its primary documented product categories are Dresses.

Hoeveel ontwerpen van BunnyDrop lolita zijn gedocumenteerd?

Het onderzoeksarchief bevat momenteel 2 vermeldingen voor BunnyDrop lolita. Waaronder 2 hoofdseries en 0 verwante varianten

Can I buy BunnyDrop lolita at LolitaFetch?

No current BunnyDrop lolita listings are available in the linked LolitaFetch collection. This profile remains a research archive; it does not establish whether the brand is trading elsewhere.

01

Over BunnyDrop lolita

BunnyDrop lolita

Het verhaal van het merk

Over BunnyDrop lolita

The documented catalogue identifies 玻璃人偶 and 少女莓烦恼 as representative releases associated with BunnyDrop lolita. The preserved archive contains 2 documented entries. Founding details, current pricing and recent trading activity are recorded only when a reliable public source is available.

Ontwerpidentiteit

BunnyDrop lolita is catalogued under Sweet and Doll Lolita, with Dresses as its primary documented product category. This classification describes the preserved catalogue and may not cover every historical release.

02

Lolita-designarchief van BunnyDrop lolita

2 gedocumenteerde items

2 hoofdseries · 0 gerelateerde varianten

De eerste 2 van 2 worden weergegeven

English series names may be editorial translations rather than official release names. Original titles are retained for identification; uncertain translations remain unassigned.

BunnyDrop lolita — 玻璃人偶

Hoofdseries

玻璃人偶

BunnyDrop lolita — 少女莓烦恼

Hoofdseries

少女莓烦恼

Bekijk de volledige index van hoofdseries van BunnyDrop lolita (2)
  1. 玻璃人偶
  2. 少女莓烦恼
03

Current availability

Er zijn momenteel geen items beschikbaar in de LolitaFetch-selectie.

Onderzoeksnotitie

BunnyDrop lolita: this record draws on retained catalogue references matched to the recorded brand name. 2 main-series entries are recorded in the retained catalogue. Recorded style labels: Sweet, Doll. Recorded product categories: Dresses. Catalogue inclusion does not verify current shop ownership, trading status or image permissions; these require separate evidence.

The current archive for BunnyDrop lolita contains 2 entries. Catalogue coverage does not establish a founding date, current trading status, or permission to reuse an image. Missing facts remain unconfirmed.

Onderzoeksstatus: Geverifieerd catalogusarchief Redactionele beoordeling: Onderzocht en beoordeeld door de redactie van LolitaFetchDatabase record created
Lees onze methodologie voor merkonderzoek

10% korting op je eerste bestelling

Schrijf je in voor updates over nieuwe items en producten die weer op voorraad zijn.

Geen minimum besteding. Alleen voor de eerste bestelling. Eenmalig per klant.