EL USD

Προτιμήσεις αγορών

Γλώσσα και νόμισμα

EL · USD
50% shipping: US$199+
星光不夜城
Κινεζικό brand LolitaLolitaFetch
Xing Guang Bu Ye Cheng logo

Προφίλ brand

星光不夜城

星光不夜城 is documented as a Chinese Gothic and Ouji Lolita label focused on Dresses and Accessories. Representative catalogue records include 绒蛾絮语. The preserved archive contains 4 documented entries.

Προέλευση
Κίνα
Γνωστό για
Gothic · Ouji
Τύπος
Dresses · Accessories
Αρχική ονομασία
星光不夜城
Κατάσταση
Αρχειακή εγγραφή
00

星光不夜城: Σύντομες απαντήσεις

Συνοπτικές απαντήσεις για αναγνώστες, μηχανές αναζήτησης και συστήματα ανακάλυψης AI. Οι πληροφορίες περιορίζονται στην ελεγμένη εγγραφή του LolitaFetch.

Τι είναι η 星光不夜城;

星光不夜城 is recorded in the Chinese Lolita directory with a catalogue covering Dresses · Accessories.

Είναι η 星光不夜城 brand Lolita στο Taobao;

Ο όρος «brand του Taobao» χρησιμοποιείται συχνά στις αναζητήσεις για ανεξάρτητα κινεζικά labels Lolita, αλλά περιγράφει μια πλατφόρμα αγορών και όχι ένα σχεδιαστικό στιλ. Αυτή η σελίδα προσδιορίζει την 星光不夜城 βάσει των ελεγμένων εγγραφών brand και καταλόγου.

Για ποιο στιλ είναι γνωστή η 星光不夜城;

Η τρέχουσα εγγραφή του LolitaFetch ταξινομεί την 星光不夜城 στην κατηγορία Gothic · Ouji. Η ταξινόμηση περιγράφει τον καταγεγραμμένο κατάλογο και ενδέχεται να μην καλύπτει κάθε κυκλοφορία. Its primary documented product categories are Dresses · Accessories.

Πόσα σχέδια της 星光不夜城 έχουν καταγραφεί;

Το ερευνητικό αρχείο περιλαμβάνει επί του παρόντος 4 εγγραφές για την 星光不夜城. Συμπεριλαμβανομένων 1 κύριων σειρών και 3 συναφείς παραλλαγές

Can I buy 星光不夜城 at LolitaFetch?

No current 星光不夜城 listings are available in the linked LolitaFetch collection. This profile remains a research archive; it does not establish whether the brand is trading elsewhere.

01

Σχετικά με την 星光不夜城

Blouse or top

Η ιστορία του brand

Σχετικά με την 星光不夜城

The documented catalogue identifies 绒蛾絮语 as representative releases associated with 星光不夜城. The preserved archive contains 4 documented entries. Founding details, current pricing and recent trading activity are recorded only when a reliable public source is available.

Σχεδιαστική ταυτότητα

星光不夜城 is catalogued under Gothic and Ouji Lolita, with Dresses and Accessories as its primary documented product categories. This classification describes the preserved catalogue and may not cover every historical release.

02

Αρχείο σχεδίων Lolita της 星光不夜城

4 τεκμηριωμένες καταχωρίσεις

1 κύριες σειρές · 3 σχετικές παραλλαγές

Εμφανίζονται οι πρώτες 4 από 4

English series names may be editorial translations rather than official release names. Original titles are retained for identification; uncertain translations remain unassigned.

星光不夜城 — 绒蛾絮语

Κύριες σειρές · 2025-11-01

绒蛾絮语

Τύπος
Series
Παλέτα
White, Purple
星光不夜城 — Blouse or top

Σχετική παραλλαγή

Blouse or top

绒蛾絮语 长袖衬衫

修身衬衫

Τύπος
Blouse or top
Παλέτα
White, Light purple
星光不夜城 — Trousers

Σχετική παραλλαγή

Trousers

绒蛾絮语 高腰花苞裤

Τύπος
Trousers
星光不夜城 — Accessories set

Σχετική παραλλαγή

Accessories set

绒蛾絮语 刺绣发带/领结/胸章

Τύπος
Accessories set
Περιηγηθείτε στο πλήρες ευρετήριο κύριων σειρών της 星光不夜城 (4)
  1. 绒蛾絮语2025-11-01 · Series
  2. Blouse or top绒蛾絮语 长袖衬衫Blouse or top
  3. Trousers绒蛾絮语 高腰花苞裤Trousers
  4. Accessories set绒蛾絮语 刺绣发带/领结/胸章Accessories set
03

Current availability

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα κομμάτια αυτή τη στιγμή στην επιμελημένη επιλογή του LolitaFetch.

Σημείωμα έρευνας

星光不夜城: this record draws on retained catalogue references matched to the recorded brand name. 1 main-series entries are recorded in the retained catalogue. Recorded style labels: Gothic, Ouji. Recorded product categories: Dresses, Accessories. Catalogue inclusion does not verify current shop ownership, trading status or image permissions; these require separate evidence.

The current archive for 星光不夜城 contains 4 entries. Catalogue coverage does not establish a founding date, current trading status, or permission to reuse an image. Missing facts remain unconfirmed.

Κατάσταση έρευνας: Επαληθευμένο αρχείο καταλόγων Συντακτική επιμέλεια: Έρευνα και επιμέλεια από τη συντακτική ομάδα του LolitaFetchDatabase record created
Διαβάστε τη μεθοδολογία έρευνας επωνυμιών μας

10% έκπτωση στην πρώτη σας παραγγελία

Εγγραφείτε για ενημερώσεις σχετικά με νέες αφίξεις και προϊόντα που επιστρέφουν σε απόθεμα.

Χωρίς ελάχιστη δαπάνη. Μόνο για την πρώτη παραγγελία. Μία χρήση ανά πελάτη.