

Brandprofil
草莓爱丽丝lolita
Også registreret som Strawberry Alice Lolita
Strawberry Alice Lolita (草莓爱丽丝lolita) is a Chinese brand catalogued under Classic Lolita. The LolitaFetch archive currently includes 1 documented collection record, with original Chinese names retained for reference.
- Oprindelse
- Kina
- Kendt for
- Classic
- Type
- Dresses
- Oprindeligt navn
- 草莓爱丽丝lolita
- Alternative navne
- Strawberry Alice Lolita
- Status
- Arkivregistrering
草莓爱丽丝lolita: Korte svar
Korte svar til læsere, søgemaskiner og AI-baserede opdagelsessystemer. Oplysningerne er begrænset til den gennemgåede LolitaFetch-registrering.
Hvad er 草莓爱丽丝lolita?
草莓爱丽丝lolita is recorded in the Chinese Lolita directory with a catalogue covering Dresses. Det er også registreret som Strawberry Alice Lolita.
Er 草莓爱丽丝lolita et Lolita-brand på Taobao?
”Taobao-brand” er et almindeligt søgeudtryk for uafhængige kinesiske Lolita-brands, men det beskriver en markedsplads og ikke en designstil. Denne side identificerer 草莓爱丽丝lolita ud fra gennemgåede brand- og katalogregistreringer.
Hvilken stil er 草莓爱丽丝lolita kendt for?
Den aktuelle LolitaFetch-registrering klassificerer 草莓爱丽丝lolita under Classic. Klassifikationen beskriver det dokumenterede katalog og omfatter muligvis ikke alle udgivelser. Its primary documented product categories are Dresses.
Hvor mange designs fra 草莓爱丽丝lolita er dokumenteret?
Forskningsarkivet dokumenterer i øjeblikket 1 registreringer for 草莓爱丽丝lolita. Herunder 1 hovedserier og 0 relaterede varianter
Can I buy 草莓爱丽丝lolita at LolitaFetch?
No current 草莓爱丽丝lolita listings are available in the linked LolitaFetch collection. This profile remains a research archive; it does not establish whether the brand is trading elsewhere.
Om 草莓爱丽丝lolita
Brandets historie
Om 草莓爱丽丝lolita
The documented catalogue identifies 宿夜者 as representative releases associated with 草莓爱丽丝lolita. The preserved archive contains 1 documented entry. Founding details, current pricing and recent trading activity are recorded only when a reliable public source is available.
Designidentitet
草莓爱丽丝lolita is catalogued under Classic Lolita, with Dresses as its primary documented product category. This classification describes the preserved catalogue and may not cover every historical release.
草莓爱丽丝lolita Lolita-designarkiv
1 dokumenterede poster
1 hovedserier · 0 relaterede varianter
Viser de første 1 af 1
English series names may be editorial translations rather than official release names. Original titles are retained for identification; uncertain translations remain unassigned.

Hovedserier
宿夜者
Se hele oversigten over hovedserier fra 草莓爱丽丝lolita (1)
- 宿夜者
Current availability
Der er i øjeblikket ingen styles i LolitaFetch-udvalget.